האומן 5 בית שמש
0504040770
info@stocks-4you.com

השקעות בעלות סיכון גבוה

יש רמה גבוהה של סיכון הכרוכה במסחר במטבע חוץ. המינוף שאתה משתמש יכול לעבוד בשבילך, כמו כן גם נגדך.
אנא שקלו את היעדים שלך והחשיפה שלך למסחר  בזהירות, ואם אתה דחיית סיכונים לפני קבלת ההחלטה לסחור במט”ח.
לא סחר כסף שאתה לא יכול להרשות לעצמנו להפסיד. אם יש לך ספקות, היוועץ ביועץ פיננסי עצמאי.
מידע מסופק על ידי אתר מניות בשבילך אתר מניות בשבילך מספקת למשקיעיה שפע של מידע.
מידע זה אינו מהווה ייעוץ/ השקעה. אתר מניות בשבילך לא תקבל אחריות לכל אובדן או ניזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על מידע שנאמר.

סיכונים גלומים למסחר מקוון


אתר מניות בשבילך ,איננה מבטיחה את הדיוק של מידע שפורסם באתר זה.
למרות שנקטנו אמצעים סבירים כדי להבטיח את האמת, שורט טרייד איננה אחראית לכל אובדן או נזק שעלולה לנבוע במישרין או בעקיפין מהמידע הכלול באתר זה.
דיוק של מידע- המידע המתפרסם באתר זה, אשר נותן אינפורמציה כדי לסייע למשקיעים לקבל החלטות השקעה נבונות ומושכלות, כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת. אתר מניות בשבילך איננה מבטיחה את הדיוק של המידע המתפרסם, למרות שנקטנו אמצעים גבוהים כדי להבטיח את אמיתות הדברים הנכתבים, ולא תקבל אחריות לכל אובדן או ניזק שעלול לנבוע במישרין או בעקיפין מהתוכן שהושג באמצעות אתר אינטרנט זה.

סיכוני שוק ומסחר באינטרנט


בחלק מסופי השבוע יתבצעו עדכוני שרתים והתוכנה לא תאפשר קבלת נתונים. הבדלים עיקריים כוללים אך לא מוגבלים לפעולות הבאות. בהדפסות ביצועי פקודות ניתן לקבל נתונים למשך 5 דקות,
מערכת המסחר מכילה בתוכה פונקציות רבות במגוון הוראות על הלקוח להיות מודע כיצד לבצע/למקם את ההוראות בנוסף קיימים סרטונים וחוברות הסבר לנושאים אלו.
פלטפורמת המסחר מספקת נתונים בזמן אמת ברמות הגבוהות ביותר, אם זאת, שורט טרייד אינה אחראית לביצוע כזה או אחר,דרך מערכת המסחר.

trade areas3

 
תחומי מסחר מסוכנים והדרך להימנע מכך
כידוע שוק המסחר הינו מאוד תחרותי, הרבה חברות מציעות שלל של הטבות ומתנות בכדי לגרום לסוחר הפוטנציאלי לסחור בחברתם, כידוע אחוז הסוחרים המצליחים במסחר באופן שיטתי נמוך מאוד,
וכדי להצדיק את קיומם של חברות אלו הם נוטות ללכת לתחומים רווחיים מאוד כמובן לא כלפי הסוחרים.
לכן יש כמה תחומים ספקולטיביים שקמו עם השנים כדי לתת לברוקר רווח גבוה ולסוחר את תחושת המסחר שאיננה קיימת למעשה.
יש תחום חדשני ששמו


CFD’s

 .
Cfd’s – הינו חוזה הפרש על המניה. מה שאומר שבמידה והמניה עולה, החוזה הפרש גם עולה באותה הקורלציה. כמובן שתחום זה איננו חוקי בארה”ב וגם ברמת הביטחונות הוא נוטה תחת מעטה ערפל כבד מאוד,
ולכן רוב החברות שעוסקות בסוג מסחר זה אינן נמצאות בארה”ב, אלא באירופה/קפריסין, ואינן מתכסות על עסקאות הסוחר.
כמו כן הסוחר איננו מקבל דיבידנדים/ החזרי ECN ,בטחונות פדראלים/וחווית מסחר אמיתית.
וגם הגבלה על כמות המניות/סקטורים. מסחר בסחורות ובאופציות בינאריות/דיגיטליות סוג מסחר זה מתעסק במסחר באופציות אשר זמן פקיעתן ידוע מראש עם יכולת ניהול כספית וביום המסחר בצורה מוגבלת ביותר, עד לזמן הפקיעה. זהו נחשב תחום ספקולטיבי מאוד, אשר מרושש סוחרים בעסקאות בודדות.
כל הפעולות באתר מניות בשבילך עומדים בתקני אבטחה מחמירים ביותר כדי שתרגיש בטוח לבצע את כל פעולותיך באתר  כל הזכויות שמורות לאתר מניות בשבילך 2009©