האומן 5 בית שמש
0504040770
info@stocks-4you.com

איגרות חוב

מניות בשבילך מציע עזרה אישית , בחירת מוצר, ותמחור נמוך כדי שתוכל להשיג את מטרות ההשקעה שלך , בין אם אתה מסתכל על מנת ליצור הכנסה או לגוון את תיק ההשקעות שלך.

מניות בשבילך מחפשת אצל יותר מ -200 עושי שוק כדי לעזור למצוא את האג”ח הנכון עבורך במחיר הטוב ביותר העומד לרשותנו, עם גישה ליותר מ 36,000 סוגי אג”ח:

אג”ח של ממשלת ארה”ב

אם בטיחות היא הדאגה העיקרית שלך ,ואתה מוכן לקבל את התמורה היחסית נמוכה אבל עדיין אפשר לסמוך עליו , ( אג”ח ממשלתי) יכול להיות הבחירה אטרקטיבית .
• אג”ח מק”מ ( מק”מ ) , לטווח קצר עם פדיונות של לא יותר משנה אחת
• השקעות לטווח בינוני או ארוך , אג”ח שהונפק בדרך כלל בפדיונות של שתיים, חמש,ועשר שנים
• אגרות חוב נעות 10-30 שנים

• (אג”ח קופון אפסים ) – הנפוצים בקרב משקיעים שרוצים לקבל תשלום ידוע בתאריך עתידי מסוים.

איגרות חוב סוכנות

הונפק על ידי או מפעל ממשלתי ( GSE ) או תאגיד בבעלות ממשלתי , והם חובות חוב אך ורק שלהסוכנות המנפיקה. אג”ח הסוכנות הם השקעות נוזלות שמציעות איכות אשראי גבוהה.

איגרות חוב

אם אתה מחפש תשואה פוטנציאלית גבוהה יותר מאשר איגרות חוב ממשלתיים, איגרות חוב הקונצרניות עשויות להציע בחירת הכנסה קבועה אגרסיבית יותר עבורך. עם זאת, איגרות חוב הקונצרניות יכולות להיות מסוכנות יותר מאשר איגרות חוב אחרים ,
הסיכון גבוה יותר מאג”ח ממשלתי ותלוי ברווחי חברה וניהול פיננסי וגורמים נוספים המשפיעים על יכולתו של המנפיק/חברה לפרוע את חובותיה.
ניירות ערך מגובי משכנתאות
ניירות ערך מגובי משכנתאות ( MBS) הם אחת מכמה ניירות ערך המשלמים גם הכנסות קבועות ריבית וחלק מהקרן על בסיס חודשי , מה שעשוי להפוך אותם להשקעה אטרקטיבית למשקיעים המחפשים הכנסה קבועה.
משאבים יקרי ערך
מומחים אג”ח יכולים לעיין בתיק שלך ולעזור לך ליישם את השינויים בכדי לעמוד ביעדי ההשקעה שלך.
כל הפעולות באתר מניות בשבילך עומדים בתקני אבטחה מחמירים ביותר כדי שתרגיש בטוח לבצע את כל פעולותיך באתר  כל הזכויות שמורות לאתר מניות בשבילך 2009©