האומן 5 בית שמש
0504040770
info@stocks-4you.com

מי אנחנו

אתר מניות בשיבלך היא חלוץ בתעשיית המסחר האלקטרונית גישה הישירה לשוק ההון בזמן אמת חברת FSC נוסדה ב2006 בתקופת בועת האינטרנט ונשארה בחוד החנית של התעשייה למסחר.

היא חברה הנותנת שרותי מסחר בזמן אמת לשווקי ההון בעולם אם דגש בארה”ב.

אנו מספקים מסחר ב – מניות, תעודות הסל, אופציות, חוזים עתידיים, מט”ח, אג”ח ו CFD עבור גופיים מוסדיים משקיעים וסוחרי יום.יש לנו מסלולי עמלות גמישות ומגוון תוכנות מסחר, זה מתחיל עם הלקוחות שלנו והצרכים שלהם. אנו חולקים את התשוקה שלהם למסחר והשקעה, אנו מקשיבים היטב למה שחשוב להם.

גישתנו ממוקדת פתרונות יצירתיים שמייחדים אותנו ומסייעים ללקוחותינו להשיג יותר. מטרתנו הוא לספק לכל לקוחותינו מחיר התחרותי ביותר ופלטפורמת מסחר שעולה בקנה אחד עם סגנון המסחר שלכם אווירת מסחר שבו כל לקוח יכול להרוויח ולהשיג עושר רמת שירות הגבוהה ביותר שבו לקוחותינו ממליצים על השירות שלנו. כלי המסחר והשירותים שלנו, עוזר לנו לספק פתרונות חדשניים המשרתים טוב יותר את סוגי ההשקעה והמסחר הייחודיים של לקוחותינו אנו מגשרים את לקוחותינו אם הגופים הנכונים,  המאפשרים למצוא משאבים חינוכיים המותאמים אישית כדי להתאים לסגנונות למידתם של לקוחותינו וזה חלק מהמחויבות שלנו לעשות את הדבר נכון עבור הלקוחות שלנו

סמינרים בזמן אמת או בהקלטה, מצגות אינטראקטיביות, אנחנו מאפשרים עבור הלקוחות שלנו לחקור את.

ההזדמנויות בשוק, לקבל תובנות ולהשקיע בביטחון. המחויבות שלנו לשירות אישי, אנחנו נתנים ללקוחותינו את ההזדמנות לדבר עם ברוקר כאשר הם זקוקים לעזרה או רוצים ללמוד על מגוון המוצרים או שירותים.
אבל השירות האישי שלנו לא נגמר שם.

ממרכזי השירות הלאומי שלנו למומחי הצ’אט שלנו שתפגשו באתר ובאמצעות ערוצי המדיה החברתית שלנו, אנו יוצרים דרכים נוחים יותר כדי לשרת את הלקוחות שלנו. אנו גאים לספק מוצר אימות כדי השהיה נמוכה לבורסת נסדק בורסת ניו יורק.
אנו מספקים גישה ישירה לשוק, חיבור פיקס לכל הבורסות הגדולות ומציעים שירות.

שיתוף מיקום (איחסון מחשב) למרכזי נתונים נסדק וספיטי לכל סוחרי האלגו, אנו מספקיים ניתוב נגיש ליותר +50 יעדים עם אימות כדי תת אלפית השנייה.

כמו כן אנו מספקים גישה לכל עושי השוק ואיסיאן בקומת מסחר בורסת ניו יורק ניתוב לחילופים, אלגו, נתיבים מוסתרים וספקי נזילות ואסטרטגיות

כל הפעולות באתר מניות בשבילך עומדים בתקני אבטחה מחמירים ביותר כדי שתרגיש בטוח לבצע את כל פעולותיך באתר  כל הזכויות שמורות לאתר מניות בשבילך 2009©