האומן 5 בית שמש
0504040770
info@stocks-4you.com

עמלות חוזים עתידיים

אנו, באתר מניות בשבילך מספקת שירות ותמיכה למסחר בחוזים עתידיים במחירים הנמוכים ביותר. בין אם אתה סוחר בנפח גדול או בנפח קטן . נוכל לענות על צרכיך האישיים עם פלטפורמת מסחר באיכות גבוהה ושירות אמין ביותר .
העמלות שלנו

עמלות המסחר עתידיים להשתנות בהתאם למספר גורמים :

א. באילו חוזים הלקוח בוחר לסוחר. מחירי החוזים שונים אחד מהשני. (חלק מהחוזים “זולים” יותר מאחרים). למשל, חוזים בעלי סחירות גבוהה כגון מיני S&P, החוזים העתידיים על הדאו, אג”ח אלקטרוני. חוזים אלו יהיו זולים מאשר רכישה של חוזים עתידיים בסחורות כגון : קפה וסוכר.
ב. העמלות שלנו על החוזים הסטנדרטים יהיו בעלות של 5.95$ לסיבוב כולל עלויות בורסה.
ג. מסחר בתדירות גבוהה , יכול להוזיל את העלויות. במידה ופעילות המסחר היא בנפח גבוה (לדוגמא 50 חוזים ביום), יש ליצור עימנו קשר על מנת לקבל הוזלה בעלויות.
ד. לכל חוזה יש דרישה של MARGIN (בטחונות) הנדרשים על מנת להחזיק את החוזה . הביטחונות מחולקים באופן עקרוני לפי קטגוריות כאשר החוזים הנסחרים ביותר נדרשים לביטחונות הנמוכים ביותר.
* תוכנת המסחר היא ללא עלות. (מינימום לקבלת התוכנה ללא עלות היא 10 חוזים בחודש). במידה ולא מגיעים ליעד יתבצע חיוב של 15.5$.

לדוגמא :

בטחונות מסחר יומי חוזה
300$ Bonds, 10 Year T-Notes
400$ Mini SP, Mini Dow, Mini Russell, Mini Nasdaq
500$ Currencies (Euro FX, Yen, Can)adian, Australian, British Pound, Swiss
500$ Electronic Gold & Silver, Mini Crude, Mini Natural Gas
2000$ DAX
   
 
כל הפעולות באתר מניות בשבילך עומדים בתקני אבטחה מחמירים ביותר כדי שתרגיש בטוח לבצע את כל פעולותיך באתר  כל הזכויות שמורות לאתר מניות בשבילך 2009©